KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10256075
nr 1025 6075
Eric Nordlöw
(1908-1983), Sverige
Etsning, Eric Nordlöw (1908-1983), barn, signerad, 16x10
måndag 14 mars 2016
kl 18:32:53
14 mar
All världens barn (Lisa Larson)